Боже, яка ж краса! - Все, на що вистачило слів, коли наша клієнтка надіслала фото своїх клумб з гейхерами. Рослинам 3 роки, саджанці гейхер купувалися у нас у 2019 році, і ростуть на півдні України – у м. Миколаєві. Нас часто запитують, чи зростатимуть ці багаторічники на півдні України. Як бачите, при належному догляді спекотний клімат південних областей країни їм не шкодить, і навіть навпаки – допомагає виявити неповторний шарм.

Як ви бачите, гейхери у саду дивовижно красиві навіть у відносто простих композиціях. Ми не перший рік займаємось гейхерами, і наші клумби регулярно стають об'єктом захоплення гостей та клієнтів. Від цих композицій ми отримали неймовірне естетичне задоволення, і з радістю їх публікуємо з дозволу нашої клієнтки Олени Рудакової. Велике спасибі вам, за кохання, турботу та красу!

Коментар від автора композицій – «Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку моїх праць і пропозицію про публікацію! Я скину ще трохи яскравих фото гейхер, а Ви виберете на свій розсуд)) хочу тільки додати невелику інформацію - ростуть на сонці в першій половині дня, потім тільки розсіяне або півтінь, дуже щільна посадка і мульча з дрібної соснової кори - і виглядає добре, і допомагає впоратися з літньою спекою)) нічим не удобрюю, поділяю кущі в міру зростання.»

Надсилайте фото ваших красунь! Будемо раді їх опублікувати!