0

СОРТИ ГЕЙХЕР ТА ГЕЙХЕРЕЛ ДЛЯ НАПІВТІНІ

Фільтр
Умови освітлення
Забарвлення листя
Тип забарвлення
Розмір дорослого куща
Цвітіння
Вид
Розмір контейнера
Позначки
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

СОРТИ ГЕЙХЕР ДЛЯ АЖУРНОЇ ТІНІ ТА НАПІВТІНІ

Термін "напівтінь" або "часткове затінення" означає, що прямі сонячні промені засвітлюють місце висадки рослин від 4-х до 6-ти годин на день. Ідеальний випадок для гейхер, гейхерел і тіарел - коли сонце в такій точці присутнє до 11 годин, затінюється з 11 до 15 годин, і є з 15 годин і до заходу сонця. Якщо ця умова дотримується, то будь-яких інших заходів захисту не потрібно, навіть для молодих кущів у перший рік. У місяці максимального сонця можуть з'являтися невеликі опіки, але кущик швидко замінює таке листя на нові.

Термін "ажурна тінь" означає, що сонячні промені можуть висвітлювати місце висадки більше 6 годин, проте є легка перешкода у вигляді нещільної крони дерев і кущів, світлопроникної огорожі, звисаючих гілок, спадаючих ліан і т.д. Ідеальний варіант, якщо сонце висвітлює рослину до 11 години ранку, затінюється ажурною тінню до 15 години, і потім висвітлює до заходу сонця. При такому режимі правило 4-6 годин дотримується не завжди, але ранкове і західне сонце вже не несуть такого суттєвого світлового навантаження, і кущик зможе по-максимуму проявити своє забарвлення.

Рекомендуємо використовувати наше спеціалізоване спрей-добриво для зміцнення кущика та покращення захисту від висушування.

Вгору