0

Сорти для тіні

Фільтр
Умови освітлення
Забарвлення листя
Тип забарвлення
Розмір дорослого куща
Цвітіння
Вид
Розмір контейнера
Позначки
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

СОРТИ ДЛЯ НАПІВТІНІ ТА ТІНІ

Термін "напівтінь" або "часткове затінення" означає, що прямі сонячні промені засвітлюють місце висадки рослин від 4-х до 6-ти годин на день. Ідеальний випадок для гейхер, гейхерел і тіарел - коли сонце в такій точці присутнє до 11 годин, затінюється з 11 до 15 годин, і є з 15 годин і до заходу сонця. Якщо ця умова дотримується, то будь-яких інших заходів захисту не потрібно, навіть для молодих кущів у перший рік. У місяці максимального сонця можуть з'являтися невеликі опіки, але кущик швидко замінює таке листя на нові.

Термін "тінь" означає, що сонячні промені засвітлюють місце висадки не більше ніж 4 години на добу. Ідеальний варіант, якщо сонце засвітлює рослину до 9 ранку, затінюється до 5 вечора, а потім висвітлює до заходу сонця. При такому режимі правило 4-х годин дотримується не завжди, але ранкове і західне сонце вже не несуть такого суттєвого світлового навантаження, і кущик зможе по-максимуму проявити своє забарвлення.

Рекомендуємо використовувати наше спеціалізоване спрей-добриво для зміцнення кущика та покращення захисту від висушування.

Вгору