0

СОРТИ ГЕЙХЕР ТА ГЕЙХЕРЕЛ ДЛЯ СОНЦЯ

Фільтр
Умови освітлення
Забарвлення листя
Тип забарвлення
Розмір дорослого куща
Цвітіння
Вид
Розмір контейнера
Позначки
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

СОНЦЕТРИВКІ СОРТИ ГЕЙХЕР ТА ГЕЙХЕРЕЛ

До сонцетривких сортів відносяться гейхери, гейхерели і тіарели, які можна висаджувати в місцях, де є пряме сонячне освітлення протягом більш ніж 6 годин щодня. Однак у перший рік життя ми радимо притінювати з 12 до 15 годин будь-які сорти, поки вони укорінюються і нарощують шапку. На півдні України рекомендуємо навіть сонцестійкі сорти висаджувати так, щоб з 12 до 15 години на них падала хоча б невелика тінь, а також рекомендуємо мульчувати. У місяці максимального сонця навіть у сонцестійких сортів можуть з'являтися невеликі опіки, але кущик швидко замінює таке листя на нове.

Категорія "сонцетривкий" ще не означає, що саджанець можна закопати в сухий розпечений пісок і поїхати на тиждень.

Також є певна логіка в тому, щоб сонцетривкі сорти висаджувати на постійне місце з весни або вже восени. Тоді рослина матиме час зміцнитися на новому місці. Навіть сонцестійкий сорт, якщо його висадити в літню спеку, буде розвиватися трохи повільніше через брак вологи внаслідок витрат води на охолодження крони.

Рекомендуємо використовувати наше спеціалізоване спрей-добриво для зміцнення кущика та покращення захисту від висушування.

Вгору