Десятки тисяч вирощених нами гейхер цілий рік прикрашають ваші сади в усіх куточках нашої улюбленої України!

Друзі, дякую вам за довіру! Адже наша єдина мета – радувати вас красою цих дивовижних рослин!

Напередодні нового сезону хочемо розповісти вам про актуальну для України схему харчування та захисту гейхер, гейхерел і тіарел.

Це наша розробка, що базується на довгих роках вирощування, досліджень та експериментів.

Комплексний підхід до підживлення гейхери

Комплексний підхід включає підживлення та захист гейхер від шкідників.

При висаджуванні ми рекомендуємо насипати і закладати в землю навколо кущика гранули мінерального комплексу для гейхер. Це добриво діє протягом усього сезону, забезпечуючи рівномірне підживлення з кожним поливом і виявляє фунгіцидний ефект.

Обов'язково підсипайте у квітні мінеральний комплекс під дорослі кущі!

Перейти у розділ добрив...

Також обов'язково пролийте у квітні фунгіцидом і саджанці при висадці, і дорослі кущі. Це ліквідує загрозу зараження патогенними грибками у ґрунті та на рослині. Зазвичай підходить фундазол.

Живлення та захист гейхер навесні та влітку

Молоді кущики і дорослі гейхери, що важко перезимували, гейхерели і тіарели з квітня по середину червня (до настання тривалої спеки без опадів) проливайте 1-2 рази на тиждень розчином турбо-енерджайзера. З кожним поливом ви побачите приріст кущика. Це швидке та легкозасвоюване харчування для сили, росту та яскравості листя.

У період тривалої спеки гейхери припиняються в зростанні, і на сонячних ділянках можуть відсушувати старе листя. Щоб цей процес максимально сповільнити та зберегти красу куща, через день, а можна і щодня, бризкайте гейхери нашим спрей-добривом. Він підгодує рослину та захистить її листя від сонця.

Після закінчення особливо спекотного періоду обов'язково пролийте гейхери турбо-енерджайзером. Це допоможе їм відновити крону за рахунок нових яскравих молодих листочків. Також це поверне кущі насичений колір та оновить цвітіння у квітучих сортів.

Догляд гейхер восени

У період дощів та до жовтня (у південних регіонах до листопада) знову проливайте молоді гейхери турбо-енерджайзером раз на 7-10 днів.

Також восени пролийте гейхери фунгіцидом (Фундазол) для запобігання атакі грибковими захворюваннями у холодний дощовий період.

Не забувайте про загрозу личинки хруща! На початку травня і вересня пролийте кущики антихрущом або іншим відповідним інсектицидом.

Коротко схема підживлення та обробки гейхер на рік:

Квітень та весняно-літня висадка – мінеральний комплекс під кожен кущ + фундазол + антихрущ

З квітня до стійкої спеки – турбо-енерджайзер раз на 3-7 днів

У період пекла – спрей щодня чи через день

У дощові періоди влітку – турбо-енерджайзер

Осінь - фундазол + антихрущ одноразово.

В осінню висадку одноразово турбо-енерджайзер + кореневин.

Друзі, дотримуйтесь цих простих порад і ваші гейхери віддячать вам яскравістю, здоров'ям і незрівнянною чарівністю!

З любов'ю, ваш Гейхеріум!

+380688689800

Перейти у розділ препаратів...