0

Моллюскоцид СлизнеСТОП, 30г, 10кв.м.

Артикул СЛИЗНЕСТОП 30Г
В наявності
22 грн
Замовити швидко

Моллюскоцид СлизнеСТОП - ефективний гранульований засіб проти равликів та слимаків. Має широкий спектр застосування: на овочевих, плодових, цитрусових, квіткових та декоративних культурах, суниці, винограді тощо. У пакетику доза на 10 квадратних метрів (гранули). Препаративна форма: гранули. Діюча речовина: метальдегід 60г/кг.

Метальдегід ефективний проти равликів та слимаків, особливо в теплу та суху погоду. Вид впливу - кишковий та контактний. При дотику гранулами слимаки виділяють велику кількість слизу, зневоднюються, припиняють рухатися та харчуватися, і протягом двох діб висихають.

Оскільки слимаки починають активність увечері, рекомендується також застосовувати препарат у вечірній час, розкладаючи гранули під рослини та у виявлені укриття шкідників. Якщо помістити гранули в укриття слимаків, то поступово більша частина равликів і слимаків стикається з препаратом, включаючи денний час доби.

Термін захисту – до 20 днів, максимальна кратність застосування – до 2 разів за сезон, термін очікування до збирання врожаю – 30 днів. Не дозволяйте домашнім вихованцям та домашнім тваринам, птахам, скльовувати уражених слимаків! Збирайте їх та викидайте за межі ділянки.

В одному пакетику доза становить 10 квадратних метрів.

Важливий момент! Усі дані мають ознайомлювальний характер. Інформація з цього опису не може бути підставою для будь-яких претензій. Дані з безпеки та дозування нанесені на упаковці, наведені в інструкції до препарату (за наявності в комплекті) та на сайті виробника.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Доставка Новою Поштою

Детальніше про доставку

Гарантується відповідність сорту та стандарту контейнерного вирощування.

Детальніше про гарантії

Вгору