0

Набір гейхер Калейдоскоп з добривами і препаратами захисту

Артикул КАЛЕЙДОСКОП
В наявності
1 050 грн
1 264 грн
Розмір контейнера
Замовити швидко

набір з 10 сортів гейхер + добриво-спрей + препарати захисту від грибків та шкідників.

Ціна 1050 грн замість 1264 грн.

Міцні, адаптовані до відкритого ґрунту, з розвиненою кореневою системою саджанці! Відео саджанців в коментарях.

У набір входять такі сорти:

Гейхера "Електра", Heuchera Electra - листя кольору лайма з чітко вираженими червоними блискавками-прожилками займуть гідне місце у вашому саду. Тінь/півтінь.

Гейхера "Виноградна содова", Heuchera Grape Soda. Протягом року змінює колір від яскраво-рожевого до пурпурового. Сонце/півтінь.

Гейхера "Рутбір", Heuchera Root Beer - рожево-червоне листя приємно контрастує з великими вершковими дзвіночками на високих квітконосах. З часом листя набуває темного винного кольору. Сонце/полутінь.

Кучерява, розпатлана і така яскрава Гейхера для сонця та півтіні "Імбірний персик", Heuchera Ginger Peach - швидко зростаючий, міцний сорт медового, рожевого, бурштинового кольору. Виворіт листя малинова. Сонце/полутінь.

Гейхера "Блиск", Heuchera Glitter - сяюче, блискуче срібне листя з контрастними чорними прожилками дає розуміння, чому цю гейхеру назвали БЛИСК! Сонце/тінь/півтінь.

Гейхера "Чорна Тафта", Heuchera Black Taffeta. Великі, скуйовджені, блискучі, чорні листя формують густий набитий кущ. Неймовірно ошатна, ніби щойно з паризького салону мод. Сонце/полутінь.

Гейхера "Паприка", Heuchera Paprika - велике, фактурне, коралово-вишневе листя з контрастним прожилкою формують щільний насичений кущ. Сонце/полутінь.

Гейхера "Ізморозь", Heuchera LITTLE CUTIES™ "Frost" - компактний, з дрібним, бархатистим, ультро-фіолетовим листям сорт, в теплі зими що зберігає свою крону цілий рік. Сонце/полутінь.

Вишнево-червона сонцестійка гейхера "Вишнева Кола", Heuchera Cherry Cola вічно-зелена та вічно-ошатна компактна красуня для переднього плану вашої клумби. Основні кольори: вишневий, винний, червоний і всі півтони у вказаній палітрі кольору.

Новинка! Червона гейхера "Королівське Полум'я" Heuchera Rex Fire нікого не залишить байдужим! Сонцестійкий сорт!

І це ще не все! У подарунок до кожного замовлення на цей набір ми надішлемо вам добриво-спрей для гейхер, щоб ваші красуні росли якнайшвидше і були якнайясравішими!

А ще ми подаруємо вам два БІОпрепарата від грибків і шкідників у вигляді спреїв - Фітоцид і Бітоксибацилін. Їх відрізняють висока ефктивність від кореневих гнилей, іржі, фотофтори, чорної ніжки, попелиці, вогнівки (головна біда самшиту), совки, американського білого метелика (яка ж зараза!) ті інших розповсюджених шкідників! Також ці препарати безпечні для людей і тварин, НЕ накопичуються в рослинах і грунті і НЕ шкодять корисним комахам! Срок очікування від обробки до збору врожаю всього ТРИ дні!

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Доставка Новою Поштою

Детальніше про доставку

Гарантується відповідність сорту та стандарту контейнерного вирощування.

Детальніше про гарантії

Вгору